Szybki kontakt do mnie

  Znajdź mnie również na:
  top

  Nowy rozdział, nowa ja…

  Często zastanawiam się nad trendami panującymi w modzie, makijażu, analizuję, wyciągam wnioski, a później obserwuję, jak i czy w ogóle te trendy przenoszą się na „ulicę”. Polki są odważne w wyrażaniu siebie, coraz częściej eksperymentują z kolorem czy fasonem, przenosząc najnowsze trendy z pokazów mody wprost na ulice miast. Niektóre robią to 1:1, inne wybierają jeden modny akcent, który akurat przypadł im do gustu. Dobrze jest, jeśli wiemy, czy obowiązujące trendy w sezonie po prostu nam pasują. A co w sytuacji, kiedy żaden z proponowanych ‘must have’ sezonu nie przypadł nam do gustu, albo gdy straciłyśmy czujność w rzeczach, które nosimy i zadajemy sobie pytanie, czy są one jeszcze modne? Wtedy wybierzmy klasykę, ona zawsze się sprawdzi albo…

  zainspirujmy się słowami Coco Chanel, która powiedziała, że „modne jest to, co przestaje być modne.”

  Myślę, że to jest klucz do sukcesu. Nie ślepe podążanie za modą, której często nie rozumiemy, ale znalezienie właściwego stylu, jest nadrzędną sprawa w naszym wyglądzie. Zatem poszukajmy go razem, odrzucając to, co kompletnie do nas nie pasuje. Styl jest jednak zmienny, przynajmniej mój taki jest.. Ciągle szukam takiego, który wyraziłby mnie w 100%. Na szczęście szukanie też potrafi być inspirujące i zaskakujące. Zachęcam Was do takiego poszukania własnego stylu, czasami taka drobna zmiana jak skrócenie włosów, czy przekonanie się do malowania ust pomadką o mocniejszym odcieniu może naprawdę dodać nam impulsu do działania.

  Mój blog powstał z myślą o kobietach, które nie mają czasu śledzić najnowszych trendów w makijażu, są zagubione lub zdezorientowane przy wyborze kosmetyków i z przyzwyczajenia używają tych samych produktów, a także dla tych, które lubią makijaż, interesują się nim i szukają dalszych inspiracji.

  Moje wpisy będą zawierały dokładne opisy makijaży, a także sposoby użycia kosmetyków, których używam do tworzenia makijaży na sobie oraz na moich modelkach, a dodatkowo mnóstwo sprawdzonych trików oraz porad. Stworzę komplety kosmetyków, które zawsze się sprawdzają oraz przedstawię Wam atuty takich, na które nie zwróciłybyście swojej uwagi. Moim zdaniem nie trzeba mieć obficie wypchanej kosmetyczki (w której często panuje ogromny chaos), aby móc się ładnie umalować. Lepiej mieć parę sprawdzonych kosmetyków, ale takich, które nigdy Was nie zawiodą.

  Zachęcam Was do komentowania moich wpisów, dzielenia się swoimi opiniami oraz do przesyłania swoich propozycji tematów, o których chciałybyście usłyszeć. Chciałabym, abyśmy razem tworzyły ten blog i wspólnie kształtowały nasz styl. Piszcie więc z Waszymi problemami makijażowymi i propozycjami na monszylko@gmail.com.

  Bądź mi wierna na Instagramie

  Polub mnie
  Facebook Instagram